www.boswachtersblog.nl/ Fryslân

Junior-boswachter gezocht voor ons team!

27 augustus 2015 Boswachter Henk-Jan van der Veen in Fryslân

Jubbega – Velen dromen ervan, een baan als boswachter. Regelmatig krijgen we dan ook de vraag of er vacatures vrijkomen bij Staatsbosbeheer. Die droom kan nu werkelijkheid worden, want wij zoeken voor ons team in Zuid-Oost Fryslan een Junior-Boswachter. Ben jij een bevlogen natuurman of -vrouw die graag met mensen werkt? Dan nodigen we je van harte uit te solliciteren.

Wat ga je doen?
Het werk van een Junior-Boswachter is heel divers. Je kunt bijvoorbeeld voorlichting geven over natuur aan volwassenen en kinderen, of ingezet worden als surveillant bij controle in onze natuurreservaten. Dit is slechts een kleine greep uit het takenpakket en het belangrijkste is dat de Junior-Boswachter een echte gastheer of-vrouw is die als ambassadeur op kan treden namens Staatsbosbeheer.

Interesse?
Dit is natuurlijk je kans. Kijk voor meer informatie op:
http://www.staatsbosbeheer.nl/over-staatsbosbeheer/vacatures/vacatures/junior-boswachter-sudeast-fryslan

Solliciteren kan tot 4 september a.s.

We kijken naar je uit.Boswachter Jeffrey Huizenga graag tegemoet!

 

reageren

geef een reactie

i

Mis geen enkel bericht van dit boswachtersblog