Help mee het heropenen van de Uitkijktoren van de Schoorlse Duinen mogelijk te maken!

In de Schoorlse duinen, de hoogste duinen van Nederland, staat al jaren een geliefde uitkijktoren. Vanaf de top heb je aan de ene kant een prachtig uitzicht over de polder, aan de andere kant kijk je uit over de prachtige Schoorlse Duinen. De uitkijktoren in de Schoorlse Duinen is hard toe aan een opknapbeurt.
De toren wordt elk jaar gekeurd op de veiligheid en bij de laatste keuring bleek er veel mis te zijn. De toren is toen wegens veiligheidsredenen afgesloten. Maar we willen graag dat iedereen weer van de toren kan genieten. Staatsbosbeheer heeft niet de financiële middelen om de toren op te knappen. Draag je ook je steentje bij aan de toren? Doneer dan nu!
De renovatie
De kosten voor de renovatie de uitkijktoren bedragen € 12.500. Hiervan worden de leuning gerepareerd, extra steunpalen aangebracht, het vlonderdek vervangen en betonnen trapreden geplaatst. Daarnaast kan de jaarlijkse keuring en klein onderhoud hieruit betaald worden voor komende jaren.
Help mee
Vind jij het ook zo magisch om de Schoorlse Duinen van bovenaf een uitkijktoren te bewonderen? Doneer dan mee en help bij het opknappen van deze unieke toren.
geef een reactie
Marinier
Door al die bomen die opgeruimd worden in de duinen heb je de toren toch niet meer nodig om er over heen te kijken?